Efekty graficzne i filtry

FX plugins

ADTV ma w ofercie paletę wtyczek efektów graficznych oraz audio (plugins), które współpracują z wszystkimi liczącymi się platformami do edycji i kompozycji obrazu, wśród nich Adobe, Apple, Avid, Blackmagic, Grass Valley, Nexidia, Sony, Quantel, Autodesk, The Foundry.

Efekty te są używane przez profesjonalistów w postprodukcji obrazu i dźwięku, w produkcji filmowej i telewizyjnej, w pracach artystów, w reklamie i mediach internetowych. Coraz częściej po efekty sięgają również zaawansowani amatorzy, pasjonaci i studenci.

Efekty Boris FX

Boris FX

Boris FX jest liderem wśród producentów efektów graficznych dla telewizji, postprodukcji oraz filmu. Ponad milion profesjonalistów z całego świata używa już produktów Boris FX. Powodzenie tych efektów opiera się na ścisłej integracji z platformami partnerów, m. in. Adobe, Apple, Avid, Blackmagic, Grass Valley, Nexidia, Sony, Quantel. 

W 2014 roku Boris FX stał się również właścicielem Imagineer Systems, producenta wtyczek do trakingu planarnego Mocha.

Więcej...

Efekty Genarts: Sapphire i inne

Genarts

Efekty Sapphire firmy Genarts są na rynku od 1996 roku. Ich użytkownikami są twórcy kreacji znanych z telewizji, reklamy, filmu i internetu z całego świata.

Wtyczki Genarts inspirują artystów i przyciągają widzów dzięki technologii łączącej naukę ze sztuką.

Oprócz Sapphire Genarts ma w ofercie efekty Monsters GT oraz Particle Illusion

Więcej...